понеділок, 20 лютого 2012 р.

Статистика у Солом'янському р-ні м.Києва

[caption id="attachment_581" align="aligncenter" width="400" caption="Адреса Соломянського відділу статистики у м.Києві"]
Адреса Соломянського відділу статистики у м.Києві[/caption]
проспект Повітрофлотський, 40-А

Реліз 7.70.277. "1С:Бухгалтерия 7.7 для Украины"

Новое в релизе 7.70.277

Отражение изменений в законодательстве

НДФЛ для шахтеров В соответствии с Законом № 1564-VI от 25.06.2009 г. ""О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно престижности шахтерского труда"" с 01.01.2010 г. доходы в виде заработной платы, другой выплаты и вознаграждений, начисленных (выплаченных) в соответствии с условиями трудового договора, работникам-шахтерам облагаются НДФЛ по ставке 10 процентов. Для реализации требований Закона в справочнике "Налоги и отчисления" создан новый вид НДФЛ "Ставка налога с физических лиц (шахтеры)". В справочнике "Сотрудники" добавлен признак "Шахтер".

Изменения в налоговом учете Согласно распоряжению Кабинета Министров Украины №1178-р от 23 сентября 2009 года, реализована выгрузка документов "Налоговая накладная" и "Приложение 2" в формат xml.  Отчет "Экспорт налоговой накладной" вызывается только из журнала "Книга продаж" . Согласно приказа ГНА Украины №582 от 26 октября 2009 года, реализована новая форма отчета "Реестр налоговых накладных".  Для заполнения реестра внесены следующие изменения: В справочник "Контрагенты" добавлен реквизит "Страна" для заполнения наименования контрагента-нерезидента. В документе "Запись книги приобретения" для вида документа "Прочее" добавлен выбор документа ("Счет из отеля", "Транспортный билет" и т.д.). В документах "Налоговая накладная", "Запись книги приобретения", "Приложение 2" добавлен признак "Включено в уточняющий расчет к Декларации по НДС". Если в документе установлен флаг "Самостоятельно исправленная ошибка", то в отчете "Декларация по НДС" документ будет включен в строку 8.1 (16.1) "Самостійне виправлення помилки". Если в документе установлен дополнительно флаг "Включено в уточняющий расчет к Декларации по НДС", то в отчете "Декларация по НДС" документ отражаться не будет. Отчет "Уточняющий расчет к Декларации по НДС" необходимо заполнить вручную.

[stextbox id="alert"]ВНИМАНИЕ! Для выполнения экспорта в электронный вид документов "Налоговая накладная", "Приложение 2" и нового "Реестра налоговых накладных" необходимы регламентированные отчеты версии не ранее 4-го квартала 2009 года Расчет амортизации при использовании производственного метода В соответствии с Приказом Минфина "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України з питань бухгалтерського обліку" №1125 от 25.09.09г. расчет амортизации при использовании производственного метода начинается с даты, следующей за датой введения ОС или НМА в эксплуатацию. [/stextbox]

[stextbox id="alert"]ВНИМАНИЕ!!! Поскольку внесенные Приказом изменения вступают в силу с 01.11.2009г., после обновления релиза, если в ноябре-декабре 2009 года вы ввели в эксплуатацию ОС или НМА с производственным методом начисления, при необходимости перепроведите введенные ранее документы "Начисление износа" за ноябрь-декабрь 2009 года. Прочее Обновлен список корректных проводок.  (Согласно Приказу Минфина "Про внесення змін до деяких наказів Міністерства фінансів України з питань бухгалтерського обліку" №1125 от 25.09.09г.) В соответствии с Законом № 1646-VI от 20.10.2009 г. "Об установлении прожиточного минимума и минимальной заработной платы"  изменены размеры прожиточного минимума, минимальной заработной платы, максимальные базы для взносов в фонды, размер льготы НДФЛ на 2010 г.

В справочник "Фирмы" добавлены реквизиты "Организационно-правовая форма хозяйствования" и "Код ОПФГ" для заполнения соответствующих показателей в регламентированных отчетах.[/stextbox]

Придбати 1С або замовити консультацію, навчання.



Центр Зайнятості у Солом'янському рні м.Києва

вул. Боженка, 86-д

Про застосування окремих норм Закону України "Про податок на додану вартість" з урахуванням вимог розпорядження Уряду

Про застосування окремих норм Закону України "Про податок на додану вартість" з урахуванням вимог розпорядження Уряду

від 01.07.2009 р. N 757-р Лист Державної податкової адміністрації України від 15 липня 2009 р. N 14927/7/16-1517 Державним податковим адміністраціям в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві, Севастополі Державна податкова адміністрація України у зв'язку з прийняттям розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.07.2009 р. N 757-р "Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)" та з метою посилення контролю за формуванням податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість роз'яснює особливості застосування окремих норм Закону України "Про податок на додану вартість" (далі - Закон). Згідно з пунктом 2 статті 55 Закону України від 16.05.2008 р. N 279-VI "Про Кабінет Міністрів України" (зі змінами та доповненнями) розпорядження Кабінету Міністрів України набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо цими розпорядженнями не встановлено пізніший термін набрання ними чинності.. Тому розпорядження Кабінету Міністрів України від 01.07.2009 р. N 757-р "Деякі питання адміністрування податків, зборів (обов'язкових платежів)" (далі - розпорядження N 757-р) набрало чинності з 1 липня 2009 року.

Взаємозв'язок кошторису та бухгалтерського обліку

Олександр ЗОЛОТУХІН

Нормативна база
  1. Закон про бухоблік
  2. Закон України від 160799 р № 996-ХІУ «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», зі змінами та доповненнями Інструкція № 291
  3. Інструкція про застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій, затверджена наказом МінсЬіну України від З01199 р № 291, зареєстрована у Мін'юсті України 21.12.99 р. № 892/4185.
У опублікованому раніше матеріалі циклу нами докладно розглянуто складання кошторису неприбуткової організації[1]. Сьогодні ми приділимо увагу питанню виконання кошторису та контролю за його виконанням, здійснюваному на основі бухгалтерських даних. Одразу зазначимо, що бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку для неприбуткової організації. На ньому ґрунтуються усі види звітності, а крім того, і фінансові документи (п.2 ст.3 Закону про бухоблік). Тому відправною точкою у складанні та виконанні кошторисів є саме бухгалтерський облік організації. З огляду на це сформулюємо перше питання для розгляду.

БУДІВНИЦТВО ТА ПРОДАЖ ОБ’ЄКТА НЕРУХОМОСТІ НЕПРИБУТКОВОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ

Засади, на яких грунтуються підрядні відносини у капітальному будівництві, викладено у главі 33 Господарського кодексу. Статтею 317 цього Кодексу встановлено, що будівництво об'єктів виробничого та іншого призначення, підготовка будівельних ділянок, роботи з обладнання будівель, із завершення будівництва, прикладні та експериментальні дослідження і розробки, які виконуються суб'єктами господарювання для інших суб'єктів або на їх замовлення, здійснюються на умовах підряду.

вівторок, 31 січня 2012 р.

Про ведення обліку господарських операцій в електронному вигляді

ПАМ'ЯТКА ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ про ведення обліку господарських операцій в електронному вигляді та подання документів в електронному вигляді до органів державної податкової служби Закони України «Про електронні документи та електронний документообіг» (далі – Закон №851) та «Про електронний цифровий підпис» встановлюють основні організаційно-правові засади електронного документообігу, використання електронних документів, правовий статус електронного цифрового підпису і регулюють відносини у сфері використання електронного цифрового підпису. Статтею 5 Закону №851 визначено, що електронний документ – документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Так, відповідно до статті 6 Закону №851 електронний підпис є обов'язковим реквізитом електронного документа, який використовується для ідентифікації автора та/або підписувача електронного документа іншими суб'єктами електронного документообігу. Накладанням електронного підпису завершується створення електронного документа. Статтею 14 Закону №851 встановлено, що електронний документообіг здійснюється відповідно до законодавства України або на підставі договорів, що визначають взаємовідносини суб'єктів електронного документообігу. Використання електронного документа у цивільних відносинах здійснюється згідно із загальними вимогами вчинення правочинів, встановлених цивільним законодавством. Відповідно до пункту 2 статті 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон №996) первинні та зведені облікові документи можуть бути складені на паперових або машинних носіях і повинні мати обов'язкові реквізити, визначені цим пунктом, зокрема посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення та особистий підпис або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції. При цьому пунктом 2.3 Положення про документальне забезпечення записів у бухгалтерському обліку, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24 травня 1995 року № 88, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 5 червня 1995 року за № 168/704, встановлено, що первинні документи, створені в електронному вигляді, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг. Водночас, пунктом 3 Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року № 1452, органи державної влади застосовують електронний цифровий підпис для вчинення правочинів за участі інших юридичних та фізичних осіб лише за наявності у них посилених сертифікатів відкритих ключів. Тобто, органи державної податкової служби України можуть укладати договори, що визначають їх взаємовідносини у сфері електронного документообігу, зокрема визнання електронного цифрового підпису платників податків або посадових осіб платників податків лише за умови використання ними посилених сертифікатів відкритих ключів. Пунктом 6 статті 9 Закону №996 встановлено, що у разі складання та зберігання первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку на машинних носіях інформації підприємство зобов'язане за свій рахунок виготовити їх копії на паперових носіях на вимогу інших учасників господарських операцій, а також правоохоронних органів та відповідних органів у межах їх повноважень, передбачених законами. Водночас, пунктом 85.2 статті 85 Податкового кодексу України (далі – Кодекс) визначено, що платник податків зобов'язаний надати посадовим (службовим) особам органів державної податкової служби у повному обсязі всі документи, що належать або пов'язані з предметом перевірки. Такий обов'язок виникає у платника податків після початку перевірки. Крім того, пунктом 85.8 статті 85 Кодексу встановлено, що посадова (службова) особа органу державної податкової служби, яка проводить перевірку, у випадках, передбачених цим Кодексом, має право отримувати від платника податків або його законних представників копії документів, що належать до предмета перевірки. Такі копії повинні бути засвідчені підписом платника податків або його посадової особи та скріплені печаткою (за наявності). Аналогічно, пунктом 85.4 статті 85 Кодексу встановлено, що при проведенні перевірок посадові особи органу державної податкової служби мають право отримувати від платників податків належним чином завірені копії первинних фінансово-господарських, бухгалтерських та інших документів, що свідчать про приховування (заниження) об'єктів оподаткування, несплату податків, зборів (обов'язкових платежів), порушення вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи державної податкової служби. Згідно зі статтею 12 Закону №851 перевірка цілісності електронного документа проводиться шляхом перевірки електронного цифрового підпису. Абзацом шостим статті 7 Закону №851 визначено, що копією документа на папері для електронного документа є візуальне подання електронного документа на папері, яке засвідчене в порядку, встановленому законодавством. Порядок засвідчення наявності електронного документа (електронних даних) на певний момент часу, затверджено постановою Кабінету міністрів України від 26 травня 2004 року № 680. Враховуючи викладене, Державна податкова служба України не заперечує щодо ведення платниками податків в електронному вигляді документів з обліку доходів, витрат та інших показників, пов'язаних із визначенням об'єктів оподаткування (податкових зобов'язань), первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів (подання їх до органу державної податкової служби, зокрема, при проведенні перевірки) за умови дотримання платником податку вимог, визначених законодавством, а саме: такі документи підписуватимуться електронним цифровим підписом, посилений сертифікат якого надано платником податків до органу державної податкової служби відповідно до договору про визнання електронних документів, укладеного з органом державної податкової служби; при проведенні перевірок посадові особи органу державної податкової служби будуть отримувати від платника податків або його законних представників копії документів, що належать до предмета перевірки. Водночас повідомляємо, що пунктом 44.1 Кодексу встановлено, що для цілей оподаткування платники податків зобов'язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов'язаних з визначенням об'єктів оподаткування та/або податкових зобов'язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством. Платникам податків забороняється формування показників податкової звітності, митних декларацій на підставі даних, не підтверджених документами, що визначені абзацом першим цього пункту. Зокрема, підпунктом 139.1.9 Кодексу передбачено, що не включаються до складу витрат витрати, не підтверджені відповідними розрахунковими, платіжними та іншими первинними документами, обов'язковість ведення і зберігання яких передбачена правилами ведення бухгалтерського обліку та нарахування податку. Тобто, невиконання платником податку зазначених у законодавстві вимог до первинних документів та інших документів, пов'язаних з обчисленням та сплатою податків і зборів, що ведуться в електронному вигляді, необхідних для їх визнання органами державної податкової служби, є підставою для невизнання їх підтверджуючими документами такими органами. Щодо можливості ведення документів, пов'язаних з обчисленням і сплатою податку на додану вартість виключно у електронному вигляді. Податкова накладна, реєстр виданих та отриманих податкових накладних є податковими документами, пов'язаними із обліком та сплатою податку на додану вартість. Згідно з пунктом 201.15 статті 201 Кодексу платник податку веде реєстр виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді та щомісяця подає органу державної податкової служби копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних в електронному вигляді. Відповідно до вимог пункту 201.10 статті 201 Кодексу податкова накладна видається (із сумою податку на додану вартість понад 10 тис. грн. та на імпортовані та підакцизні товари)* після її реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних протягом двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки. При цьому положеннями Кодексу та нормативно-правових актів передбачено виписування податкових накладних у паперовому вигляді та їх видача покупцю на його вимогу. * з 01.01.2012

вівторок, 17 січня 2012 р.

Заради «спрощенців» податкова подовжила собі робочий день


Керівництвом ДПСУ прийнято рішення запровадити подовжений робочий день на весь період перереєстрації платників єдиного податку. До 25 січня 2012 року податкові органи працюватимуть у будні дні до 20:00, у суботи – до 16:00 (вихідний – неділя). Фахівці податкової звертають увагу, що перед візитом до інспектора не всім підприємцям-«спрощенцям» необхідно попередньо звертатись до державного реєстратора за отриманням витягу з Єдиного реєстру. До 25 січня така потреба є тільки у тих платників, хто щойно зареєструвався або змінює вид діяльності за КВЕД. У Державній податковій службі висловлюють впевненість, що зазначені заходи допоможуть уникнути дискомфорту й у встановлені Податковим кодексом строки всі підприємці встигнуть перереєструватися. Для цього у податкових інспекціях до прийому документів від «спрощенців» залучили додаткову кількість співробітників з інших підрозділів. Станом на 12 січня до податкових органів України надійшло 343 тис. заяв від підприємців про перехід на нову модель спрощеної системи оподаткування. Черг або скарг від платників у інспекціях не зафіксовано.
Джерело: Сайт ДПАУ

суботу, 14 січня 2012 р.

Щодо Єдиного реєстру податкових накладних

Згідно з п.10 статті 201 Податкового кодексу України (далі - ПК), платник податку – продавець товарів/послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну після реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі –  Єдиний реєстр) .

Відповідно до ст. 11 розділу ХХ «Перехідні положення» ПК:

Реєстрація податкових накладних платниками податку на додану вартість - продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить:

  • понад 1 мільйон гривень - з 1 січня 2011 року;
  • понад 500 тисяч гривень - з 1 квітня 2011 року;
  • понад 100 тисяч гривень - з 1 липня 2011 року;
  • понад 10 тисяч гривень - з 1 січня 2012 року.

Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних. Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

Послідовність дій при реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі затверджена Постановою Кабінет Міністрів України від 29.12.2010 № 1246 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» (далі Порядок).

Відповідно до п.1 Порядку подання податкової накладної та/або розрахунку коригування Державній податковій службі в електронній формі здійснюється відповідно до Порядку підготовки і подання податкових документів в електронній формі засобами телекомунікаційного зв'язку, затвердженого Державною податковою службою.

Згідно з п.2 Порядку внесення відомостей, що містяться у податковій накладній та/або розрахунку коригування, до Реєстру (далі - реєстрація) здійснюється шляхом подання протягом операційного дня зазначених документів в електронній формі Державній податковій службі з використанням електронного цифрового підпису. Операційний день триває з 0 до 23-ї години.

Пунктом 4 Порядку регламентуються випадки коли не підлягають реєстрації податкові накладні, які не видаються покупцеві та залишаються у продавця в порядку, встановленому Державною податковою службою.

Відповідно до п.5 Порядку продавець складає податкову накладну та/або розрахунок коригування у форматі (відповідно до стандарту), затвердженого Державною податковою службою, з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.

Після складення податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі на них накладається електронний цифровий підпис посадових осіб платника податку у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис головного бухгалтера (бухгалтера) другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки продавця.

За відсутності у продавця посади бухгалтера електронні цифрові підписи посадових осіб платника податку накладаються у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис керівника; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки продавця. Продавець, що є фізичною особою - підприємцем, накладає електронний цифровий підпис у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис фізичної особи - підприємця; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки продавця.

Для делегування права підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування іншій посадовій особі, продавець отримує засоби електронного цифрового підпису в акредитованих центрах сертифікації ключів для такої особи та подає податковому органові за місцем реєстрації посилені сертифікати електронного цифрового підпису зазначеної особи. У такому разі електронні цифрові підписи посадових осіб продавця накладаються у такому порядку: першим - електронний цифровий підпис посадової особи, якій делеговано право підпису податкової накладної та/або розрахунку коригування; другим - електронний цифровий підпис, що є аналогом відбитка печатки продавця.

Згідно з п.6 Порядку після накладення електронного цифрового підпису продавець здійснює шифрування податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі та надсилає їх Державній податковій службі засобами телекомунікаційного зв'язку з урахуванням вимог Законів України "Про електронний цифровий підпис" та "Про електронні документи та електронний документообіг". Примірник податкової накладної та/або розрахунку коригування в електронній формі зберігається у продавця.

Пунктом 8 Порядку для підтвердження прийняття податкової накладної та/або розрахунку коригування до реєстрації продавцю видається квитанція в електронній формі у текстовому форматі, у якій зазначаються реквізити зазначених документів, відповідність електронного документа формату (стандарту), затвердженому Державною податковою службою, результати перевірки електронного цифрового підпису, інформація про продавця, дата та час прийняття, реєстраційний номер, податковий період, за який подається податкова накладна та/або розрахунок коригування. Квитанція, на яку накладається електронний цифровий підпис Державної податкової служби, підлягає шифруванню та надсилається продавцеві засобами телекомунікаційного зв'язку. Примірник квитанції в електронній формі зберігається в Державній податковій службі.

Тобто, узагальнюючи зазначене можна відмітити:

для реєстрації ПН в Єдиному реєстрі, необхідно дотримуватися порядку формування та подання податкової звітності в електронному вигляді засобами електронного зв'язку, тобто отримати посилені сертифікати відкритих ключів та необхідне програмне забезпечення, укласти договір про визнання електронних документів.

для отримання підтвердження реєстрації ПН в Єдиному реєстрі (для отримання права на подальше віднесення сум ПН до податкового кредиту), необхідно направити запит до ЄРПН в електронному вигляді. Для цього згідно з порядком формування та подання податкової звітності в електронному вигляді засобами електронного зв'язку необхідно отримати посилені сертифікати відкритих ключів та необхідне програмне забезпечення, укласти договір про визнання електронних документів.

В разі формування ПН та Запиту до ЄРПН за допомогою Програмного забезпечення системи формування та подання до органів ДПС засобами телекомунікаційного зв'язку податкової звітності, податкових накладних та реєстрів податкових накладних в електронному вигляді («Податкова звітність»)  необхідно ознайомитись та дотримуватись Порядку роботи з програмним забезпеченням по формуванню податкової звітності в електронному вигляді (пункт 15).

Крім того, звертаємо увагу, що з метою створення сприятливих умов для переходу на електронну звітність, а також заощадження часу платників податків, який витрачається на укладання договорів, ДПА України запроваджено новий сервіс для дистанційного укладання договорів щодо подання звітності засобами E-mail.

Процедури формування Договору в електронному вигляді реалізуються акредитованими центрами сертифікації ключів у власному програмному забезпеченні.

Відповідна інформація стосовно адрес телефонів та Е-mail акредитованих центрів сертифікації ключів знаходиться на офіційному сайті Державної податкової адміністрації у м. Києві  в банері «Платникам податків про електронну звітність», розділ «Сертифікаційні центри».

Джерело: сайт ДПА у м. Києві



Документи для платників єдиного податку

ЗАЯВА  про застосування спрощеної системи оподаткування

РОЗРАХУНОК доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування

СВІДОЦТВО платника єдиного податку

Порядок подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування

Наказ  МФ України від 20 грудня 2011 р. №1675 « Про затвердження форми свідоцтва платника єдиного податку та порядку видачі свідоцтва, форми та порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування та форми розрахунку доходу за попередній календарний рік»

Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи - підприємця

Для платників:

1 групи – календарний рік

2-4 групи – календарний квартал

Податкова декларація платника єдиного податку – юридичної особи (здається щокварталу)

Наказ  МФ України від 21 грудня 2011 р. №1688 « Про затвердження форм  податкових декларацій платника єдиного податку»

Книга обліку доходів і витрат (для платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість)

Порядок ведення книги обліку доходів і витрат платників єдиного податку третьої групи, які є платниками податку на додану вартість

Книга обліку доходів (для платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість)

Порядок ведення книги обліку доходів платників єдиного податку першої і другої груп та платників єдиного податку третьої групи, які не є платниками податку на додану вартість

Наказ  МФ України від 15 грудня 2011 р. №1637 « Про затвердження форм книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат та порядків їх ведення"

Джерело: сайт ДПА у м.Києві